A tárgyak második élete – Kiállítás megnyitó – 2026. május 8.

A tárgyak második élete – Kiállítás megnyitó – 2026. május 8.

A Néprajzi Kiállítóterem új kiállításán látható tárgyak, a „parasztlelemény” példái, amelyek tökéletesen mutatják be, hogy amit ma”zero waste”-nek vagy”upcycling”-nak hívunk, az dédszüleinknél a mindennapi józan ész és a takarékosság része volt.
Azért, hogy élhető világot adjunk tovább, erre követendő-követhető, inspiráló példákat is bemutatunk a kiállításon.

Megtekinthető a Vigadóba történő előzetes bejelentkezéssel.
Tel.: 30/376-0220 vagy 59/328-083

Morgó Néprajzi Kiállítóterem
2026. május 8., 15:00 -tól
Belépődíj:
ingyenes
Vissza