A fényképezés öröme fotókiállítás – 2026. január 21.

A fényképezés öröme fotókiállítás – 2026. január 21.

A Kossuth Fotóklub szeretettel vár ismét, immár 24. alkalommal mindenkit A fényképezés öröme című kiállítására, ahol bemutatja nekünk a kisúji vizuális kultúra legjavát.

A városunkhoz kötődő fotósok munkáit  két kategóriában – általános és természetfotók – bemutató kiállítást a Vigadó Tanoda termében tekinthetitek meg a magyar kultúra napja alkalmából rendezett városi ünnepség előtt tartandó megnyitón és azt követően a Vigadó nyitvatartási idejében.

Ismerve a korábbi évek színvonalas felhozatalát, garantált, hogy az idei kiállítás is elkényeztet minket nagyszerű fotókkal. Szóval gyertek és élvezzétek ti is a fényképezés örömét!

 

Vigadó Kulturális Központ
2026. január 21., 17:00 -tól
Belépődíj:
ingyenes
Vissza